Trochę teorii

W celu lepszego zrozumienia zasady działania, podstawowych terminów i metod pomiarowych, w niniejszym dziale opisujemy wybrane zagadnienia teoretyczne dotyczące produktów produkowanych i sprzedawanych w naszych firmach. Dział ten będzie stale rozszerzany, tak jak stale poszerza się zakres oferowanych przez nas urządzeń.

Znaleźć tu można między innymi wytyczne, normy, przepisy dotyczące wybranych zagadnień związanych z konkretnym rodzajem urządzeń diagnostycznych. Dzięki zapoznaniu się z informacjami zamieszczonymi na tej stronie, posługiwanie się oferowanymi przez nas przyrządami będzie prostsze i efektywniejsze.

Specjaliści zatrudnieni w firmach wchodzących w skład GRUPY PRECYZJA, poza swoimi normalnymi obowiązkami, uczestniczą często w seminariach i szkoleniach motoryzacyjnych, przekazując zainteresowanym swoją wiedzę i doświadczenie, a także dzieląc się informacjami o nowych urządzeniach diagnostycznych i technologiach pomiarów. Spotkania z pracownikami warsztatów samochodowych, stały się inspiracją dla naszych pracowników, do podzielenia się swoją wiedzą z szerszym kręgiem odbiorców. W ten sposób powstało kilkadziesiąt artykułów opublikowanych w czasopismach motoryzacyjnych, m.in.: Auto Moto Serwis, autoEXPERT i Nowoczesny Warsztat. Część z tych artykułów nich zostało również tutaj zaprezentowana.