Choinka
Choinka
Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego 2018 Roku, koniunktury w biznesie i dalszej owocnej współpracy, wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom oraz ich rodzinom, życzą

Zarząd i pracownicy PRECYZJA-BIT.
 

Wyjątkowa akcja: „WYMIEŃ STARE NA NOWE” !

Stare na nowe

Akcja skierowana jest do użytkowników kalorymetrów starego typu, czyli KL-10, KL-6, a nawet starszych. Posiadacze kalorymetrów trochę nowszych, bo KL-11 również mogą wziąć w niej udział.

Oferujemy możliwość zakupu najnowszych modeli kalorymetrów: statycznego KL-12Mn2 lub izoparabolicznego KL-21, z bardzo atrakcyjnym upustem, bo aż do 10.000 zł. Wystarczy zwrócić nam swoje stare kompletne urządzenie (za wyjątkiem stołu), aby korzystać z nowoczesności cechującej się: wyższym komfortem pracy, niezawodnością, najwyższą dokładnością wyników badań, a w przypadku kalorymetru KL-21 także większą automatyką i szybkością.

Akcja jest ograniczona zarówno co do ilości egzemplarzy, jak i co do czasu jej trwania. Zapraszamy do kontaktu. 

Bomba kalorymetryczna w promocyjnej cenie

Bomba kal.

Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty cenowej na zakup bomby kalorymetrycznej do produkowanych przez nas modeli kalorymetrów KL-10, KL-11, KL-12, KL-12Mn i KL-12Mn2. Tylko do końca września br możecie Państwo doposażyć swój kalorymetr w nową bombę kalorymetryczną w cenie 2800 zł netto. Dodatkowo dodajemy 10 sztuk tygli kwarcowych gratis.

Dzięki posiadaniu co najmniej dwóch bomb kalorymetrycznych zwiększycie Państwo wydajność pracy oraz unikniecie nieplanowanych przestojów w przypadku awarii jednej z bomb lub przekazania jej na obligatoryjne, okresowe przeglądy.

Przypominamy, że w naszej ofercie znajdują się również autoklawy, reaktory chemiczne, bomby specjalne i inne naczynia ciśnieniowe oraz termiczne, o dowolnej pojemności, projektowane i wykonywane przez naszą firmę ze stali kwasoodpornej na indywidualne zamówienie.

Oferta obejmuje również NOWOŚĆ - BOMBY PRÓŻNIOWE!

OKAZJE w kalorymetrii na lato 2017

Informujemy o możliwości zakupu aż 3 typów kalorymetrów w specjalnych okazyjnych cenach (do cen należy doliczyć 23% podatek VAT):

  • kalorymetr izoparaboliczny plus KL-21 (nowy, 1 sztuka po prezentacji i testach) - 40.000 zł
  • kalorymetr komputerowy KL-12Mn2 (nowy, 1 sztuka w obniżonej cenie ze względu na opisaną powyżej specjalną ofertę 1 sztuki KL-21) - 36.000 zł
  • kalorymetr mikroprocesorowy KL-11 (używany, odrestaurowany, w pełni funkcjonalny i sprawny technicznie) - 21 000 zł

Powyższe ceny dotyczą tylko pojedynczych urządzeń, kompletnych i gotowych do pracy.

Zmiana adresu !

Informujemy wszystkich naszych kontrahentów, że dokonaliśmy zmiany organizacyjnej polegającej na przeniesieniu siedziby firmy podanej w KRS na adres zgodny z aktualnie prowadzoną działalnością:

ul. Grunwaldzka 207 bud.D, 85-451 Bydgoszcz.

Zapraszamy na targi EuroLab 2017

Wszystkich naszych obecnych i potencjalnych kontrahentów zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska D6 podczas tegorocznych 19 Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EUROLAB. Targi odbędą się w dniach 29-31 marca 2017 roku w Centrum MT Polska, w Warszawie, ul. Marsa 56c. Darmową rejestrację udziału jako zwiedzający targi można dokonać poprzez stronę internetową EuroLab 2017.

Podczas targów zaprezentujmy nasz najnowszy produkt którym jest kalorymetr izoparaboliczny.

W sprawie np. umówienia spotkania na targach można dzwonić do pana Waldemara Redmann'a - kom.: 602747750 lub napisać e-maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Zachęcamy ponadto do odwiedzania naszej strony: www.kalorymetry.pl.

Do zobaczenia na targach.